^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Projekt współfinansowany  przez Unię Europejską w ramach środków

Europejskiego Funduszu Społecznego

WYNIKI REKRUTACJI

 do Projektu:  „Praktyki zagraniczne szansą rozwoju zawodowego młodzieży i dorosłych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim” – technik administracji Portugalia

W związku z przeprowadzoną 10 stycznia 2016r. rekrutacją pragniemy przedstawić listę osób, które zakwalifikowały się do udziału w Projekcie. Wyniki  osiągnięte przez  poszczególnych słuchaczy zestawione są  na  liście  rankingowej.

I ETAP REKRUTACJI

5 słuchaczy z semestru III technik administracji złożyło  Formularze Aplikacyjne i zgodnie z zasadami rekrutacji zostały one przyjęte. Dawało to słuchaczom możliwość uczestnictwa w procesie rekrutacji. 09 stycznia 2016r. słuchacze przystąpili do testów z języka angielskiego i przedmiotów zawodowych.

II ETAP REKRUTACJI

 Na rozmowę kwalifikacyjną, która odbyła się 10 stycznia 2016r. zgłosiło się 5 słuchaczy. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się przed komisją rekrutacyjną w składzie:

 1. Kierownik praktycznej nauki zawodu – Stanisława Głąb –Brandt – przewodniczący komisji, koordynator projektu
 2. nauczyciel przedmiotów zawodowych – Alina Fierek
 3. nauczyciele języka angielskiego– Emilia Chilicka,  Małgorzata  Maruszak

 W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oceniano sposób komunikacji, autoprezentację, motywację i uzasadnienie udziału w Projekcie oraz swobodę i poprawność wypowiedzi w języku angielskim. Słuchacze wykazali się wiedzą o Projekcie oraz przedstawiali swoje plany i oczekiwania związane z wyjazdem na praktyki do Lizbony.

WYNIKI KOŃCOWE REKRUTACJI

 Po zakończeniu dwuetapowej rekrutacji przeprowadzono zestawienie osiągniętych przez kandydatów punktów. Łącznie do zdobycia było 45 punktów.

Zgodnie z Regulaminem rekrutacji na podstawie sumy uzyskanych punktów Komisja                                                

Rekrutacyjna sporządziła dwie listy kandydatów na praktyki zagraniczne:

 1.  listę główną –4 słuchaczy
 2.  listę rezerwową – 1 osoba
Lp. Imię i nazwisko Punkty  
 
1 Klaudia Szopińska 42  
2 Karolina Blokus 37  
3 Karolina Żakowska 36  
4 Paulina Lewandowska 35  

Lista rezerwowa uczestników Projektu:

Lp. Nazwisko i imię Punkty  
 
1 Natalia Dargacz 29  

 

Koordynator Projektu

Stanisława Głąb-Brandt

Czytany 1652 razy

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434914
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
156
362
3270
1275873
11985
17309
1434914

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 04:18
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook