^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Powitanie gości i wizyta monitorująca

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W czwartek wieczorem - 15 kwietnia 2016 r. uczniowie wraz z opiekunami  powitali na lotnisku w Lizbonie gości ,którzy przybyli na wizytę monitorującą  praktyki. To była nasza niespodzianka, nie obyło się bez flagi narodowej  oraz powitalnych śpiewów. Serdecznie powitaliśmy Wicestarostę Powiatu Starogardzkiego pana Kazimierz Chyłę, Etatowego Członka Zarządu Powiatu pana Patryka Gabriela oraz  naszego Dyrektora Szkoły pana Tadeusza  Burczyka .  W czasie monitorowania  praktyk przybyli goście złożą wizyty w każdej z firm ,w których pracują  uczniowie oraz spotkają się z opiekunami portugalskimi .Również przeprowadzą rozmowy z praktykantami, nauczycielami   oraz wezmą udział w realizacji programu kulturowego poprzez  zapoznanie się z atrakcjami Lizbony oraz poprzez wspólne zwiedzanie  jej okolic. Naszym gościom życzymy udanej wizyty, natomiast praktykantom  jak najlepszej opinii w ocenie pracodawców portugalskich.

Stanisława Głąb-Brandt

 

 

Czytany 1177 razy

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434823
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
65
362
3179
1275873
11894
17309
1434823

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 03:58
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook