^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Od 11 kwietnia 2016 roku nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych  pracujący w  KCKU–  Stanisława Głąb-Brandt,  Lucyna Szczypior oraz Alina Fierek- odbywają szkolenie w Lizbonie – Job Shadowing.
Praca nauczycieli polega na obserwacji  firm, wyższych uczelni, szkół oraz centrów szkoleniowych.
W czasie dwutygodniowego pobytu nauczyciele uczestniczą w szkoleniach, dyskusjach i seminariach. W poszczególnych dniach odwiedzili:

 • DGAEP – Centralną Dyrekcję Administracji i Zatrudnienia Publicznego w Ministerstwie Finansów;
 • City Hall – Urząd Miasta, Departament Edukacji;
 • ISCSP – Uniwersytet Lizboński – Instytut Nauk Społecznych i Politycznych;
 • AMA – Agencja ds. Modernizacji  i Administracji Publicznej;
 • Escola Secundaria de Alcochete – szkoła średnia;
 • Uniwersytet Coimbra;
  INA – Centrum Szkoleniowo-Badawcze Administracji Publicznej;
 • Citeforma – Profesjonalne Centrum Szkoleniowo-Administracyjne;
 • ESC. PROFISSIONAL ALMIRANTE REIS - EPAR - Profesjonalna Szkoła Zawodowa Almirante Reis w Lizbonie.

Wiele  zaobserwowanych elementów kształcenia zawodowego  funkcjonuje na podobnych zasadach jak w Polsce. Niektóre metody praktycznego nauczania można będzie wdrożyć  na zajęciach w naszej szkole.

Stanisława Głąb-Brandt, Lucyna Szczypior

Czytany 1572 razy

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434833
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
75
362
3189
1275873
11904
17309
1434833

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 04:02
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook