^Góra
  • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
    Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
  • 2 Kursy kwalifikacyjne
    1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
  • 3 E-learning
    Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
  • 4 Dlaczego KCKU
    ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
  • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
    Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Plan zajęć

%PM, %15 %644 %2017 %14:%Wrz

Semestr V

Napisał

Semestr V

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

09.09.2017

1

Konferencja

Alicja Negowska

8

2-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-8

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

10.09.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-6

Geografia

Dariusz Stuba

8

16.09.2017

1-3

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

7-10

Geografia

Dariusz Stuba

8

17.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

23.09.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-10

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

24.09.2017

1-2

Geografia

Dariusz Stuba

8

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Geografia

 Dariusz Stuba

8

07.10.2017

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-10

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

08.10.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

21.10.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

4-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

7-8

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

9-10

Geografia

Dariusz Stuba

8

22.10.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-5

Język polski

Alicja Negowska

8

04.11.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

7-10

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

05.11.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

18.11.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

4-8

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

9-10

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

19.11.2017

1-4

Geografia

Dariusz Stuba

8

5-6

Język polski

Alicja Negowska

8

02.12.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

7-8

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

03.12.2017

1-6

Geografia

Dariusz Stuba

8

16.12.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

7-10

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

17.12.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

13.01.2018

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Geografia

Dariusz Stuba

8

7-8

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

9

Konferencja

Alicja Negowska

8

14.01.2018

1-4

Geografia

Dariusz Stuba

8

20.01.2018

 

Egzaminy

 

21.01.2018

 

Egzaminy

 

27.01.2018

 

Egzaminy dodatkowe

 

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

23.09.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-10

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

24.09.2017

1-2

Geografia rozszerzona

Dariusz Stuba

8

3-4

Język polski

Alicja Negowska

8

5-6

Geografia rozszerzona

Dariusz Stuba

8

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

16.09.2017

1-3

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

4-6

Język polski

Alicja Negowska

8

7-10

Geografia rozszerzona

Dariusz Stuba

8

17.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

8

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

8

%PM, %15 %643 %2017 %14:%Wrz

Semestr III - plan zajęć

Napisał

Semestr III

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

09.09.2017

2

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-8

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

10.09.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

3-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

16.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.09.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

4-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

23.09.2017

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

24.09.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski

Anna Piekarska

35

5-6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

07.10.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

08.10.2017

1-2

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

21.10.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-8

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

9-10

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

22.10.2017

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

04.11.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

10-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

05.11.2017

1-2

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

18.11.2017

1-3

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

19.11.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

02.12.2017

1-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

03.12.2017

1-2

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

16.12.2017

1-3

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-10

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.12.2017

1-3

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

4-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

13.01.2018

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

14.01.2018

1-2

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

20.01.2018

 

Egzaminy

 

27.01.2018

 

Egzaminy dodatkowe

 

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

23.09.2017

1-2

Zastępstwo

Tadeusz Burczyk

16

3-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

24.09.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Przyroda

Aleksandra  Rabczuk- Szarmach

35

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

16.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.09.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

4-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

%PM, %08 %687 %2017 %15:%Wrz

Plan zjazdów na rok szkolny 2017-2018

Napisał

Plan zjazdów na rok szkolny 2017-2018

2017-2018

Numer zjazdu

sobota/data

niedziela/data

semestr 1-2017/2018

zjazd nr 1

09.09.2017

10.09.2017

zjazd nr 2

16.09.2017

18.09.2017

zjazd nr 3

23.09.2017

26.09.2017

zjazd nr 4

07.10.2017

08.10.2017

zjazd nr 5

21.10.2017

22.10.2017

zjazd nr 6

04.11.2017

05.11.2017

zjazd nr 7

18.11.2017

19.11.2017

zjazd nr 8

02.12.2017

03.12.2017

zjazd nr 9

16.12.2017

17.12.2017

zjazd nr 10

13.01.2018

14.01.2018

egzaminy

 20.01.2018

21.01.2018

 

 

semestr 2-2017/2018

zjazd nr 1

17.02.2018

18.02.2018

zjazd nr 2

24.02.2018

25.02.2018

zjazd nr 3

10.03.2018

11.03.2018

zjazd nr 4

24.03.2018

25.03.2018

zjazd nr 5

07.04.2018

08.04.2018

zjazd nr 6

21.04.2018

22.04.2018

egzaminy LO sem. VI

 21.04.2018

22.04.2018

zjazd nr 7

12.05.2018

13.05.2018

zjazd nr 8

19.05.2018

20.05.2018

zjazd nr 9

26.05.2018

27.05.2018

zjazd nr 10

09.06.2018

10.06.2018

egzaminy

 16.06.2018

17.06.2018

%PM, %06 %685 %2017 %15:%Wrz

Terminarz KCKU 2017/2018

Napisał

Terminarz KCKU 2017/2018

2017/2018

Numer zjazdu

data/sobota

data/niedziela

semestr 1

zjazd nr 1

09.09.2017

10.09.2017

zjazd nr 2

16.09.2017

17.09.2017

zjazd nr 3

23.09.2017

24.09.2017

zjazd nr 4

07.10.2017

08.10.2017

zjazd nr 5

21.10.2017

22.10.2017

zjazd nr 6

04.11.2017

05.11.2017

zjazd nr 7

18.11.2017

19.11.2017

zjazd nr 8

02.12.2017

03.12.2017

zjazd nr 9

16.12.2017

17.12.2017

zjazd nr 10

13.01.2018

14.01.2018

egzaminy

20.01.2018

21.01.2018

semestr 2

zjazd nr 1

17.02.2018

18.02.2018

zjazd nr 2

24.02.2018

25.02.2018

zjazd nr 3

10.03.2018

11.03.2018

zjazd nr 4

24.03.2018

25.03.2018

zjazd nr 5

07.04.2018

08.04.2018

zjazd nr 6

21.04.2018

22.04.2018

egzaminy LO sem. VI

21.04.2018

22.04.2018

zjazd nr 7

12.05.2018

13.05.2018

zjazd nr 8

19.05.2018

20.05.2018

zjazd nr 9

26.05.2018

27.05.2018

zjazd nr 10

09.06.2018

10.06.2018

egzaminy

16.06.2018

17.06.2018

Godziny zajęć

Nr lekcji

Godziny zajęć

1 - 2

8.00 - 9.30

3 - 4

9.35 - 11.05

5 - 6

11.10 - 12.40

7 - 8

12.45 - 14.15

9 - 10

14.20 - 15.50

11 - 12

15.55 - 17.25

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434813
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
55
362
3169
1275873
11884
17309
1434813

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 03:55
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook