^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Regulamin Biblioteki

 

REGULAMIN

Biblioteki Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

 1. Z księgozbioru bibliotecznego mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy Szkoły.
 2. Wypożyczać książki lub inne zgromadzone materiały wolno jedynie na swoje nazwisko. Czytelnik zobowiązany jest do przedłożenia identyfikatora.
 3. Dokonując zwrotów książek lub innych materiałów należy podać swoje nazwisko, imię i klasę. Nie wolno pozostawiać wypożyczonych książek bez wypisania ich z pamięci komputera.
 4. Maksymalny czas wypożyczeń książki to jeden miesiąc. Za zgodą nauczyciela-bibliotekarza można ją prolongować /z wyjątkiem lektur/ na kolejny okres.
 5. Uczeń może posiadać na swoim koncie wiele książek, w tym najwyżej trzy lektury. O ilości pozostałych książek decyduje nauczyciel bibliotekarz.
 6. Uczeń, który ma nie oddaną w terminie książkę nie może korzystać z księgozbioru bibliotecznego.
 7. Czytelnik zobowiązany jest do szanowania wypożyczonych książek.
 8. Czytelnik, który zagubi lub zniszczy wypożyczoną książkę zobowiązany jest do niezwłocznego odkupienia takiej samej książki lub innej wskazanej przez nauczyciela-bibliotekarza. Do momentu, gdy tego nie uczyni, jest zawieszony w prawach korzystania z biblioteki.
 9. Nie wolno samemu brać książek z księgozbioru podręcznego.
 10. Zasady korzystania ze stanowiska komputerowego określa odrębny regulamin.
 11. Na dwa tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego każdy czytelnik ma obowiązek oddać wszystkie wypożyczone książki.
 12. W przypadku rezygnacji z nauki w szkole uczeń zobowiązany jest do rozliczenia się z biblioteką.
 
 

                                                                        Opracowały : Aleksandra Adamiak, Ewa Balcerzak

Czytany 2261 razy
Więcej w tej kategorii: « Rekrutacja 2016/2017 Matura »

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434834
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
76
362
3190
1275873
11905
17309
1434834

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 04:02
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook