^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

ekonomista

Celem kształcenia zawodowego jest przygotowanie uczących się do życia w warunkach współczesnego świata, wykonywania pracy zawodowej i aktywnego funkcjonowania na zmieniającym się rynku pracy. 
Program nauczania dla zawodu technik ekonomista uwzględnia aktualny stan wiedzy o zawodzie ze szczególnym zwróceniem uwagi na nowe technologie inajnowsze koncepcje nauczania.

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik ekonomista jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: 
-   planowania i prowadzenia działalności gospodarczej; 
-   obliczania podatków; 
-   prowadzenia spraw kadrowo-płacowych; 
-   prowadzenia rachunkowości;
-   wykonywania analiz i sporządzania sprawozdań z działalności podmiotówprowadzących działalność gospodarczą

Kształcenie w zawodzie technik ekonomista  związane jest z uzyskaniem kompetencji zawodowych w następujących kwalifikacjach:

  A.35  Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
  A.36  Prowadzenie rachunkowości

Kształtując swoją przyszłość zawodową absolwent Technikum Ekonomicznego może uwzględniać następujące możliwości :

-    uruchomienie własnej działalności gospodarczej związanej z prowadzeniem przedsiębiorstwa produkcyjnego, handlowego i usługowego;
-    zatrudnienie w komórkach zarządzania i administracji działających na rynku przedsiębiorstw  i instytucji;
-    zatrudnienie w komórkach zaopatrzenia i zbytu przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Czytany 2572 razy
Więcej w tej kategorii: « Technik spedytor Technik księgarstwa »

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1434898
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
140
362
3254
1275873
11969
17309
1434898

Twoje IP: 54.81.76.247
2018-07-23 04:17
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook