^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Wizyta monitorująca- Lizbona 2016

W dniach 14.04-18.04.2016r. odbyła się wizyta monitorująca praktyki odbywane w Lizbonie  przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych- technik informatyk i technik administracji. Monitoring przeprowadzony został przez dyrektora szkoły pana Tadeusza Burczyka, wicestarostę starogardzkiego pana Kazimierza Chyłę oraz etatowego członka zarządu powiatu pana Patryka Gabriela.  Zespół monitorujący odwiedził wszystkie zakłady pracy ,w których uczniowie i słuchacze szkoły policealnej odbywali praktyki , przeprowadzili rozmowy z menedżerami i opiekunami  praktyk,  mieli okazję obserwacji  pracy praktykantów. Na zakończenie wizyty odbyło się spotkanie ze wszystkimi  20 praktykantami, przeprowadzone zostało  z nimi badanie ankietowe na temat odbywanych praktyk. Uczniowie i słuchacze zdawali swoje relacje o wykonywanej pracy. W czasie wizyty stwierdzono, że program praktyk jest prawidłowo realizowany, menedżerowie  oraz portugalscy opiekunowie wyrażali bardzo dobre opinie o pracy praktykantów. Uczniowie również wyrażali swe zadowolenie z odbywanych praktyk, bardzo pozytywnie oceniali integrację z pracownikami portugalskimi ,byli zadowoleni  z warunków socjalnych- mieszkania i wyżywienia.  Wszyscy praktykanci  zwracali uwagę na bardzo dobre przygotowanie  oraz realizację programu kulturowego. Zespół monitorujący zapoznał się również z realizacją szkolenia nauczycieli Job Shadowing. Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane, dobór firm i instytucji , w których nauczyciele mieli okazję zaobserwować pracę oraz zapoznać się z ich organizacją i funkcjonowaniem  był prawidłowo i właściwie zorganizowany.

Stanisława Głąb-Brandt

Czytany 890 razy

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1432566
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
528
394
922
1275873
9637
17309
1432566

Twoje IP: 54.224.60.122
2018-07-17 23:01
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook