^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Praktyki zagraniczne w Lizbonie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Praktyki zagraniczne szansą rozwoju zawodowego młodzieży i dorosłych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim” – w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

W dniu 8 kwietnia 2016 roku grupa uczniów Zespołu Szkół  Ekonomicznych -16 uczniów z klasy trzeciej technik informatyk  oraz 4 słuchaczy KCKU technik administracji wyjechała na praktyki zagraniczne do Portugalii w Lizbonie. Praktyka będzie trwała przez okres  2 tygodni na każdą grupę.

Po przyjeździe  w sobotę i niedzielę realizowany był program kulturowy - wycieczki po atrakcyjnych miejscach Lizbony.  Lizbona jest drugą po Atenach najbardziej  wysunięta stolicą europejską najbardziej oddaloną od Polski. Uczniowie i słuchacze zwiedzili zamek św. Jerzego, który stoi na wzgórzu o tej samej nazwie.

Największą atrakcją był spacer po  murach ze wspaniałymi widokami na leżące w dole centrum miasta. Następnie młodzież zwiedziła  stadion Sport Lizbona e  Benfica, który ich bardzo zadziwił swoją wielkością. Stadion wybudowano w 2004 roku na 65 tys. widzów. W eliminacjach do Euro 2008 reprezentacja Polski zremisowała tutaj 2:2 z reprezentacją Portugalii. Przed jego bramą stoi pomnik Eusébio.

Wielkie wrażenie wywarło na nas również zwiedzanie oceanarium w Lizbonie, które jest największe w Europie, w którym żyje przeszło 25 tysięcy morskich stworzeń z całego świata. Oceanarium zostało otwarte z okazji odbywających się w Lizbonie w 1998 roku międzynarodowych targów Expo '98.

Od poniedziałku 11 kwietnia zaczynamy realizację praktyk zawodowych  w wybranych firmach w Lizbonie zgodnie z profilami  kształcenia naszych uczniów i słuchaczy. Nauczyciele również będą uczestniczyć w zajęciach w różnych firmach i instytucjach administracyjno-rządowych w grupie JOB SHADOWING.

Stanisława Głąb-Brandt

Czytany 1287 razy

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1432547
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
509
394
903
1275873
9618
17309
1432547

Twoje IP: 54.224.60.122
2018-07-17 22:55
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook