^Góra
  • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
    Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
  • 2 Kursy kwalifikacyjne
    1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
  • 3 E-learning
    Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
  • 4 Dlaczego KCKU
    ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
  • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
    Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Semestr III

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

09.09.2017

2

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-8

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

10.09.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

3-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

16.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.09.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

4-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

23.09.2017

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

24.09.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski

Anna Piekarska

35

5-6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

07.10.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

08.10.2017

1-2

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

21.10.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-8

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

9-10

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

22.10.2017

1-2

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

04.11.2017

1-2

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

3-4

Język polski

Ewa Balcerzak

35

5-6

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

10-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

05.11.2017

1-2

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

18.11.2017

1-3

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

19.11.2017

1-3

Język polski

Ewa Balcerzak

35

4-6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

02.12.2017

1-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

03.12.2017

1-2

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

16.12.2017

1-3

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-10

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.12.2017

1-3

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

4-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

13.01.2018

1-2

Język polski

Ewa Balcerzak

35

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-9

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

14.01.2018

1-2

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

3-5

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

6

Przyroda

Aneta Rabczuk-Szarmach

35

20.01.2018

 

Egzaminy

 

27.01.2018

 

Egzaminy dodatkowe

 

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

23.09.2017

1-2

Zastępstwo

Tadeusz Burczyk

16

3-6

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

24.09.2017

1-2

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

3-4

Język polski rozszerzony

Anna Piekarska

35

5-6

Przyroda

Aleksandra  Rabczuk- Szarmach

35

Data

Lekcja

Przedmiot

Nauczyciel

Sala

16.09.2017

1-3

Język angielski

Łukasz Prusiecki

35

4-6

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

7-11

Historia rozszerzona

Aleksandra Slosarska

9

17.09.2017

1-3

Matematyka

Zbigniew Bahr

35

4-6

Język polski

Ewa Balcerzak

35

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1379411
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
86
153
1162
1222306
8390
11086
1379411

Twoje IP: 54.162.173.119
2018-04-21 00:27
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook