^Góra
 • 1 KCKU - Rekrutacja 2016/2017
  Technik administracji, Technik BHP, Technik archiwista,
 • 2 Kursy kwalifikacyjne
  1. Jesteśmy szkołą publiczną- więc nie płacisz za naukę masz ją w całości za darmo 2. Uczysz się w systemie zaocznym - 2 dni w tygodniu (co tydzień lub co dwa tygodnie) wg harmonogramu 3. W szkole jest przyjazna atmosfera - zrozumiemy Twoje problemy z pracą, zdrowiem, opieką nad dzieckiem, .... i pomożemy Ci
 • 3 E-learning
  Kursy e-learningowe dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników. Aby korzystać ze wszystkich możliwości platformy zacznij od założenia własnego konta. Pamiętaj, że podane dane muszą być prawdziwe.
 • 4 Dlaczego KCKU
  ✔ Nauka ZA DARMO w Liceum i Szkole Policealnej ✔ Zajęcia tylko w soboty i niedziele (co drugi weekend miesiąca) ✔ Miła i przyjazna atmosfera ✔ Indywidualne podejście do uczniów ✔ Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna ✔ Sprawnie działający sekretariat ✔ Dogodna lokalizacja sal wykładowych – centrum miasta ✔ Nowoczesne pomoce dydaktyczne ✔ Możliwość dodatkowego rozwoju swoich umiejętności podczas organizowanych szkoleń i kursów ✔ Szkoła stale się rozwija! Z każdym rokiem szkolnym proponujemy nowe specjalności i kursy
 • 5 Mobilne Laboratorium ECDL
  Od grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim działa certyfikowane laboratorium ECDL. Aktualnie posiadamy laboratorium ECDL mobilne komercyjne PL-LAB1557. W ramach labolatorium mobilnego ECDL dysponujemy 18 nowoczesnymi notebookami, z których 15 jednocześnie możemy wykorzystywać do przeprowadzania egzaminu ECDL. Laboratorium mieści się na pierwszym piętrze w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych sala 16 (ul.Sobieskiego 6, Starogard Gdański).
baner

Kontakt

Kociewskie Centrum Kształcenia Ustawicznego 
Sobieskiego 6 
83-200 Starogard Gdański
tel./fax (58) 56 222 49 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie 
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 15.00

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

>> Procedury <<

Procedury organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe pobierz ⇓

>> Informatory <<

Technik informatyk pobierz ⇓

Technik BHP pobierz ⇓

Technik administracji pobierz ⇓

>> Deklaracja przystąpienia do egzaminu
potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
<<

Absolwenci Centrum Kształcenia Ustawicznego (w zawodzie technik elektryk, technik mechanik, technik handlowiec, którzy zamierzają przystąpić do egzaminu zawodowego składają pisemną deklarację dotyczącą przystąpienia do egzaminu zawodowego odpowiednio w zawodzie w którym ukończyli szkołę nie później niż do dnia 20 grudnia 2014 roku do sekretariatu.

Absolwenci Centrum Kształcenia Ustawicznego dla których zajęcia dydaktyczne kończą się w styczniu (absolwenci Szkoły Policealnej w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy) składają deklarację dotyczącą przystąpienia do egzaminu zawodowego nie później niż do dnia 20 września 2014 roku do sekretariatu Centrum.

Deklaracja pobierz ⇓

Informacja dla zdającego pobierz ⇓

Czytany 3686 razy
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIE TERMINY EGZAMINU »

Znajdź nas na Facebook'u

Odwiedziło nas

1432568
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wszyscy
530
394
924
1275873
9639
17309
1432568

Twoje IP: 54.224.60.122
2018-07-17 23:02
Copyright © 2014. KCKU.PL Rights Reserved.


Facebook